לוכד נחשים במודיעין

כאשר העונה של הקיץ מגיעה, כך יחד איתה גם מתעוררים לחיים כל מיני בעלי חיים אשר עד כה היו שמורים בתוך שנת חורף ארוכה. מן הרגע בו החל הקיץ הם יוצאים אל השמש החמה ומחפשים אחר מזון שיחזיר להם את כל האנרגיה שהם איבדו כאשר לא אכלו למעשה דבר.

אחד מאלה הוא הנחש, אשר נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות גם באזורים של המרכז. הסיבה לריבוי של נחשים ארסיים באזורים הללו נובעת בשל חוסר ההבנה בנחשים, והריגה של חיה שאחרי הכל היא חיה מוגנת שבה אסור לגעת ובהחלט אסור גם להרוג אותה. יש אנשים שחושבים שהם פועלים לשם הגנה, אבל בפועל רק הורגים נחשים לא ארסיים שדווקא מסייעים בדילול של אוכלוסיית הנחשים הארסית על ידי אכילתם.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

לכידת נחשים במודיעין – זמינות 24/7!

לוכד נחשים ב{עיר}

איך יודעים שהתרחשה הכשה

בשל חוסר גדול מאוד בהסברה לגבי הנחשים על הסוגים השונים שקיימים בארץ והדרך שבה צריכים לנהוג על מנת למנוע הימצאות של נחש בשטח העירוני לצד דרכי הפעולה במידה וכבר נמצא נחש בטווח הראייה, התוצאה כשאר יהיה אכן מפגש שכזה בין נחש לבין האדם תהיה בנויה מחוסר אפשרות לדעת בכלל האם מדובר בנחש שהוא ארסי או לא.לכן זה מומלץ לפנות אל לוכד נחשים במודיעין שיאתר את הנחש ויאסוף אותו ללא כל פגע לאדם ולנחש גם.

אומנם נחש ארסי וגם נחש לא ארסי במקרה של חשש לחייו ירצה להגן על עצמו בעזרת שיניו ולבצע נשיכה, אבל זה בהחלט לא אומר כי זו נשיכה שתהיה כלולה עם ארס שמסוכן אלא רק בחדירה מאוד לא נעימה של שיניים אל עור האדם. הכשה שהיא ארסית באופן כללי תביא לתחושות של הקאות, בחילות, נפיחות במקום הכשה ואפילו למקרים של אובדן ההכרה.

נחש חנק

מה עושים במקרה של הכשה

כאמור, רוב האנשים שאין להם כל השכלה כללית בעניין לא יבינו האם ברגע נתון הם מתמודדים מול הכשה של נחש שהוא ארסי או לא, ולכן יש תמיד לנהוג בצורה ששומרת על בריאות האדם ומביאה אל טיפול מהיר בבית החולים הקרוב.

הטיפול המהיר המועדף הוא קיבוע של מקום ההכשה, נסיעה מהירה אל בית החולים הקרוב וכמה שפחות לבצע מרגע של ההכשה תזוזה. במידה ואין רכב מה שצריכים לעשות הוא להזמין אמבולנס ולהמתין במנוחה מלאה עד להגעה וטיפול. לוכד נחשים במודיעין כבר יוזמן ויגיע על מנת לאתר וללכוד את הנחש על מנת שיהיה אפשר להבין האם זהו נחש ארסי ולאיזה סוג הוא שייך.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker
סגירת תפריט