שיטות מוכחות להרחקת נחשים מהבית

שיטות מוכחות להרחקת נחשים מהבית

נחשים הן חיות המרתיעות כל אדם הנתקל בהם ובמיוחד כשקשה לדעת ברגע הראשון אם מדובר בנחש ארסי או לא.

הנחשים מפחדים מבני האדם והם נמנעים מלהכיש אלא אם הם חשים בסכנה האורבת להם ואז כאמצעי הגנה עם מכישים. המסוכנות הרבה בהכשה של נחשים ארסיים שלא תמיד קיים נסיוב נגדי מאלצת את מי שגר בקומת קרקע לעשות כל שניתן כדי שנחשים לא יתקרבו הביתה.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

קיימות כמה שיטות שמרחיקות את הנחשים מהבתים וכדאי ליישם אותם כדי למנוע קרבה כלשהי בין הנחשים לבני אדם ובמיוחד כמדובר בילדים המסתובבים בחצר הבית.

שיטות מוכחות להרחקת נחשים מהבית

הגינה סביב הבית

כדי להקשות על הנחש, מומלץ לגזום את הדשא כך שהוא לא יוכל לחדור את שכבות הדשא, כמו כן לאטום באמצעות בטון פתחים הקיימים מתחת לבית כך שהוא לא יתחפר בכל השטח החולי.

צמחיה עבותה שצמחה בגינה היא מקום מסתור מצוין עבור הנחש ולכן חשוב לחתוך עשבים שוטים ולקצץ את גודלם של הפרחים והשיחים כדי שהנחש לא ימצא מקומות מחבוא ביניהם ולכן ימשיך בדרכו.

הנחשים מחפשים מזון ולכן אוהבים לזחול בין ערימות של גרוטאות וגזמי עצים. לכן אחת הפעולות החשובות שיש לבצע היא לפנות את כל הפריטים המיותרים הללו מהגינה כך שהנחשים לא ימצאו מקום מחבוא.

דרך נוספת היא הרחקת העכברים והמכרסמים האחרים בגינה על ידי ביצוע ריסוס אחת לתקופה. אם הנחש לא ימצא מקורות מזון, הוא יפנה לחפש אותם בכיוונים אחרים.

מחסנים ישנים המכילים פריטים ישנים שהם חסרי שימוש יכולים להוות מקום מגורים נפלא עבור הנחשים שמוצאים שם מזון ומכרסמים.  ההנחיה היא לפנות בזהירות את המחסנים הללו מחפצים שאינם בשימוש ולסדר על מדפים את מלוא הציוד שנותר, חשוב שרוב רצפת המחסן תהיה נקייה וכך הנחש לא יוכל להסתיר את עצמו ולשהות שם.

מכשיר גלי קול

דרך חדשה יחסית להרחקת של נחשים מהבית היא שימוש במכשיר ויבראסוני היוצר גלי קול באוויר. המכשיר מונח בחצר וגורם לרעידות ולזעזועים באדמה. השינויים הללו בקרקע מרתיעים את הנחש כיוון שכל גופו זז מעצמו, הוא חש בחוסר שליטה ולכן מתרחק מאזור זה.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן