הנחיות פעולה מומלצות במקרה שפגשתם בנחש

הנחיות פעולה מומלצות במקרה שפגשתם בנחש

מפגש עם נחש הוא מפגש מאד לא נעים ללא קשר לגודלו של הנחש או לסוגו. הנחש בדרך כלל אינו תוקף אלא אם הוא חש שהוא צריך להגן על עצמו, למרות זאת ההנחיה היא לא לקחת סיכונים להתרחק מהמקום ולבצע כמה פעולות מידיות.

פעולות שיש לבצע לאחר פגישה אקראית עם נחש

הדבר החשוב ביותר הוא להתרחק ממקום הסכנה ולהרחיק גם אחרים, עוברים ושבים, דיירים, ילדים וכו'. רצוי לצלם בטלפון הסלולרי את הנחש כך שאפשר יהיה לזהות על איזה נחש מדובר.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

מיד לאחר מכן, יש להתקשר ללוכד נחשים ולהזעיק אותו במהירות, שיגיע למקום שבו נראה הנחש ולהעביר לו בסלולרי את תמונת הנחש כך שיזהה את הזן. במהלך כל הזמן הזה חשוב מאד להיות בקשר עין עם הנחש ולראות איפה הוא נמצא, היכן הוא מסתתר ואם הוא זחל למקום אחר, יש לדעת את הכיוון.

לוכד נחשים

לוכד נחשים מיומן מגיע במהירות לשטח ובהתאם למידע שקיבל, הוא מחפש אותו במיקומים האפשריים, בין גרוטאות, מאחוריי צמחיה, בתוך ערמות זבל, במחסן או בבית. אם האדם שראה את הנחש מספר שהנחש התרחק, יחפש אותו הלוכד המקצועי בסביבה זו באופן מקיף וקפדני תוך בדיקה של מקומות מסתור אפשריים ובתקווה גדולה למצוא אותו.

אם הלוכד מצא את הנחש, הוא יתפוס אותו בצורה כזו שהנחש לא יוכל לברוח, יכניס אותה לקופסה מיוחדת ויוביל אותו לשמורת הטבע הקרובה ושם ישחרר אותו, כדי להרחיק אותו מהתושבים.

לוכד נחשים הוא אדם מקצועי אשר למד תחום זה, הוא מכיר את כל סוגי הנחשים ואת רמת המסוכנות של כל אחד מהם ולכן יודע איך להתמודד עם כל נחש ואיך לתפוס אותו. בהתאם לחוק, הנחש הוא חית בר מוגנת ולכן עושים כל שניתן כדי לא להרוג אותו אלא אם מדובר בסכנת חיים.

התנהלות במקרה של הכשה

אם הנחש הכיש אדם מסוים יש להזעיק במהירות גם את כוחות ההצלה כדי שיפנו אותו לבית החולים הקרוב תוך מתן פרטים על הנחש.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן