מה מבריח נחשים – טיפים להתנהלות

מה מבריח נחשים – טיפים להתנהלות

לאחרונה נראים נחשים בסביבות מגורים שונות ברחבי הארץ. כדאי לבצע כמה פעולות כדי להרחיק אותם מהמיקומים הללו כך שלא יהיו בקרבת בתים ומשפחות.

טיפים להתנהלות לצורך הרחקת נחשים

בסיס החשיבה הוא לא ליצור מקומות מסתור לנחשים. ברגע שלא יהיו להם מקומות להסתתר, הם ינועו למקומות אחרים. לכן יש להשליך לזבל את כל הפסולת האורגנית, ציוד שמונח בחצר ללא שימוש גרוטאות, גזמי עצים, פסולת גינה וכו'. במחסנים יש לעשות את המקסימום שהציוד יונח על מדפים ולא על הרצפה כיוון שגם שם הם נהנים לנוח.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

בגינה חשוב לגזום עשבים גבוהים, לדלל צמחייה עבותה ושיחים נמוכים ולקצץ את הדשא. כך הנחשים לא יוכלו להתחפר במקומות הללו ולכן לא יהיו שם.

חשוב להקפיד שכל שטחי הגינה, המחסן והחצר יהיו נקיים ולא יהיו בהם פינות לא מטופלות שנחשים יבחינו בהן מיד כמקומות מסתור אופטימליים עבורם.

אם קיימים מיקומים שבהם הנחש יכול לזחול בשטח חולי הקיים מתחת למבנה, מומלץ לאטום אותם באמצעות יציקת בטון. ברגע שהנחש יבין שאין לו אפשרות להיכנס וגם לצאת משטח זה הוא יחפש מקומות מסתור אחרים.

ריסוס

הנחשים באופן טבעי מחפשים מזון ובעיקר בעלי חיים ממשפחת המכרסמים וציפורים. ביצוע הדברה תקופתית נגד מכרסמים תרחיק מהמקום את המכרסמים וגם את הנחשים כיוון שיראו שאין במקום זה מכרסמים כלל.

אופציה נוספת היא סימון הכניסה לבית באבקת גופרית שגם היא מרחיקה את הנחשים שאינם מעוניינים להתקרב לחומר זה.

שימוש באביזרים אלקטרוניים נגד נחשים

בשנים האחרונות חלה עלייה בשימוש באביזרים המותקנים בגינה. מדובר במכשיר אקולוגי המייצר ויברציות באדמה. הנחשים זקוקים לקרקע יציבה ולכן גלי הוויברציות מרתיעים אותם והם נסים מהמקום.

זהו פתרון מצוין שמגן על בני המשפחות המסתובבים בגינה או בחצר ועלולים לפגוש בנחש העלול במקרים חריגים לפגוע בהם.

ריחו של צמח הרוטא אינו אהוב על הנחשים ולכן אפשר לשתול צמח זה במיקומים שונים ברחבי הגינה וליהנות מהעובדה שהנחש יריח זאת ומיד יזחל לכיוון אחר והוא לא יתקרב לסביבת המגורים.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן