לוכד נחשים ברחובות

כאשר העונה של הקיץ מגיעה לרחובות והסביבה, כך יחד איתה גם מתעוררים לחיים כל מיני בעלי חיים אשר עד כה היו שמורים בתוך שנת חורף ארוכה.

מן הרגע בו החל הקיץ הם יוצאים אל השמש החמה ומחפשים אחר מזון שיחזיר להם את כל האנרגיה שהם איבדו כאשר לא אכלו למעשה דבר.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

אחד מאלה הוא הנחש, אשר נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות גם באזורים של רחובות והסביבה.

הסיבה לריבוי של נחשים ארסיים באזורים הללו נובעת בשל חוסר ההבנה בנחשים, והריגה של חיה שאחרי הכל היא חיה מוגנת שבה אסור לגעת ובהחלט אסור גם להרוג אותה ויש להזמין לוכד נחשים ברחובות והסביבה.

יש אנשים שחושבים שהם פועלים לשם הגנה, אבל בפועל רק הורגים נחשים לא ארסיים שדווקא מסייעים בדילול של אוכלוסיית הנחשים הארסית על ידי אכילתם.

לוכד נחשים ברחובות והסביבה – זמינות 24/7!

לכידת נחשים בתל אביב

איך יודעים שהתרחשה הכשה

בשל חוסר גדול מאוד בהסברה לגבי הנחשים על הסוגים השונים שקיימים בארץ והדרך שבה צריכים לנהוג על מנת למנוע הימצאות של נחש בשטח העירוני לצד דרכי הפעולה במידה וכבר נמצא נחש בטווח הראייה, התוצאה כשאר יהיה אכן מפגש שכזה בין נחש לבין האדם תהיה בנויה מחוסר אפשרות לדעת בכלל האם מדובר בנחש שהוא ארסי או לא.

לכן זה מומלץ לפנות אל לוכד נחשים בתל אביב שיאתר את הנחש ויאסוף אותו ללא כל פגע לאדם ולנחש גם.

אומנם נחש ארסי וגם נחש לא ארסי במקרה של חשש לחייו ירצה להגן על עצמו בעזרת שיניו ולבצע נשיכה, אבל זה בהחלט לא אומר כי זו נשיכה שתהיה כלולה עם ארס שמסוכן אלא רק בחדירה מאוד לא נעימה של שיניים אל עור האדם.

הכשה שהיא ארסית באופן כללי תביא לתחושות של הקאות, בחילות, נפיחות במקום הכשה ואפילו למקרים של אובדן ההכרה.

לכידת נחשים בתל אביב

מה עושים במקרה של הכשה

כאמור, רוב האנשים שאין להם כל השכלה כללית בעניין לא יבינו האם ברגע נתון הם מתמודדים מול הכשה של נחש שהוא ארסי או לא, ולכן יש תמיד לנהוג בצורה ששומרת על בריאות האדם ומביאה אל טיפול מהיר בבית החולים הקרוב.

הטיפול המהיר המועדף הוא קיבוע של מקום ההכשה, נסיעה מהירה אל בית החולים הקרוב וכמה שפחות לבצע מרגע של ההכשה תזוזה. במידה ואין רכב מה שצריכים לעשות הוא להזמין אמבולנס ולהמתין במנוחה מלאה עד להגעה וטיפול.

לוכד נחשים בתל אביב כבר יוזמן ויגיע על מנת לאתר וללכוד את הנחש על מנת שיהיה אפשר להבין האם זהו נחש ארסי ולאיזה סוג הוא שייך.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker
סגירת תפריט
דילוג לתוכן