כך תמנעו מנחשים להתקרב לחצר שלכם

כך תמנעו מנחשים להתקרב לחצר שלכם

נחשים הם חיות בר מוגנות אך רוב בני האדם מעדיפים לא להיות בקרבתם. נחשים הם חיות מפחידות ומרתיעות ללא קשר אם מדובר בזן ארסי או לא. המפגש עם נחשים, במיוחד אם מדובר בנחשים גדולים עלול להסתיים באסון.

נחשים המגיעים לקרבת בתי מגורים

הנחשים מתחפרים בדרך כלל בתוך החול ויוצאים לעת ערב כדי לחפש מזון. הבניה המאסיבית באזורים שונים ברחבי ישראל מקטינה עבורם את שטחי המחיה ולכן הם מחפשים מזון גם בקרבת בתי מגורים כיוון ששם הם הסתתרו בעבר.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

הנחשים ניזונים בעיקר מציפורים וממכרסמים והם מחפשים אותם בכל מקום אפשרי, כדי לספק את רעבונם.

צעדים נחוצים שיש לבצע כדי למנוע הגעת נחשים לחצר

כשהנחשים מגיעים לשטח, הם נעים בקרבת גרוטאות הנערמות בנקודות שונות בחצר, בגינה או במחסן. מאחורי הגרוטאות הללו הם מחפשים עכברים וחיות אחרות ונוח להם מאד להסתתר בין פריטי הציוד הנטוש או בסבך של צמחייה עבותה.

כדי לא לאפשר להם להימצא במקומות מסתור, יש לפנות מוקדם ככל האפשר את הגרוטאות מהחצרות, לגזום את העשבים השוטים ולדלל באופן משמעותי את הצמחייה העבותה.

הדרכים הללו יצמצמו באופן מהותי את מקומות המסתור של הנחשים וכשאין מקומות מסתור הם נעים ממקום למקום ולא נשארים במקום שאינו בטוח עבורם.

אפשרות נוספת היא ביצוע הדברה נגד מכרסמים. הנחשים יסתובבו בשטח, יבינו שאין שם מכרסמים וימשיכו הלאה כי הם חייבים להשיג מזון.

מתחת לבתים, נחשים מסוגלים לחפור מחילה וכך להימצא שם פרקי זמן ארוכים. במקרים כאלה חשוב ליצוק יציקות בטן מאסיביות בכל מקום בו עלול נחש לחפור מחילה וכך מצמצמים את האפשרויות שלו לאפס. נחש המרגיש כי כל השטח נסגר עליו ינוס לנפשו ולא יתקרב לסביבת מגורים זו.

ערנות מוגברת

לאחרונה קרו מקרים רבים של הכשה שבוצעו על ידי זנים שונים של נחשים בכמה מקומות בארץ. זו הסיבה שחייבים להיות ערניים, לבצע את הפעולות ההכרחיות ולא לנוע בחצר ברגליים יחפות.

אם רואים נחש יש להתרחק מידית ולהזעיק לוכד נחשים.

קראו גם:

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן