הדברת נחשים במרכז

לפני שאתם יוצאים בהצהרה כי הנחש הוא חיה שלגמרי לא זקוקים לה, זה חשוב מאוד לזכור כי הנחש הוא חלק חשוב מאוד במארג הזה של החיים כאשר הוא מסייע במידה רבה בדילול של אוכלוסיית המכרסמים שתתרבה ללא הפסק ללא חיה אחרת שאוכלת אותם.

שונאים חולדות שמטיילות להן בפחים וברחובות של במרכז הגדולה? לא אוהבים עכברים שפוגעים ביבולים שונים? נחשים הם החיה אשר נלחמת עבור בני האדם בכל אלה ויוצרת את הכמות הבריאה של מערכת אקולוגית חכמה. אולם, עדיין מדובר בכמות שיכולה לצאת מהאיזון העדין הזה ולהביא למקרים שבהם צריכים מדביר נחשים במרכז הגדולה.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

הדברת נחשים

החיות הארסיות של עונת הקיץ

באזור של המרכז המיושב, הנחש הארסי שהכי בולט הוא נחש הצפע המצוי, כאשר נחש זה פעיל בעיקר בשעות של הלילה, ולכן זה די לא סביר לראות אותו משוטט ברחבי העיר בשעות השונות של היום. נחש צפע יכול להגיע עד לאורך של עד מטר וחצי וצבעים של צהוב חום עם פס שנראה כמו צורת מעוין שחוזרת על עצמה לאורכו עד לזנב הצר. על הראש הרחב יש סימן שמזכיר את האות "V".

יש נטייה לבלבל את הנחש הזה עם זעמן מטבעות שהוא לא ארסי, וחבל, כי גם מדובר בהרג של חיה שהיא מוגנת במדינה וגם למעשה נוצר חשש מנחש שהוא כלל אינו מסוכן לחינם. היתקלות בנחש צפע צריכה להתקדם אל עבר פניה אל הדברת נחשים במרכז, כאשר זה חשוב מאוד להבין כי הנחש יעדיף לנוס על נפשו טרם יחליט לתקוף את האדם שניצב מולו.

מונעים מהנחש מקום נוח למחיה

הדבר החשוב טרם היתקלות בנחש ארסי הוא להבין איך הוא נראה, ולהבין מה יכול למשוך אותו אל הסביבה של הבית ובכך לבצע שורה של פעולות חשובות עבור מניעה. זה כבר ברור למדי עבור אנשים אשר מכירים נחשים מה נחשים מגדירים בתור סביבת מחיה פופולארית, ומה שנותר הוא רק לפעול לפי ההנחיות כדי שלא לסיים בסיטואציה שבה צריכים להזעיק מדביר אחרי שנחש כבר נמצא בסביבה שכזו עבור הדברת נחשים במרכז.

מה צריכים לעשות? לוודא כי אין פתחים קטנים אשר מתוכם יכול נחש להזדחל לו פנימה בקלות, בייחוד אם מתגוררים בבית פרטי באזור שבו יש שדות וצמחייה רבה. במידה ונעשה טיפול בגינה, יש לוודא כי כל הגזם הזה הועבר אל פינוי ולא נשאר במקום זמן רב שכן מיקום שכזה הוא נהדר עבור נחש שמחפש לו פינה להגנה.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

סגירת תפריט