הרחקת נחשים במרכז

עוד בתור ילדים בגן מלמדים אותנו ללטף נחשים שהם לא ארסיים ואותם יש כאלה שמגדלים בתור חיית מחמד. מלמדים אותנו כי זו חיה מוגנת ושאסור לפגוע בה לרעה. אם ישנו נחש בבית צריכים לקרוא אל לוכד נחשים שיודע כיצד להרחיק את הנחשים שאוהבים לטייל להם ברחבי העיר, ואם נמצאים בסביבה שבה יש עשבייה גבוהה רצוי שלא לטייל בה או אבן שאותה רואים רצוי שלא להרימה שכן נחש יכול להסתתר במקומות הללו ותקוף אדם שמגיע לשם בהפתעה גמורה.

מה קורה כאשר בכל זאת רואים כי בתקופה של הקיץ יותר ויותר נחשים מטיילים להם דווקא באזורים העירוניים? במקרה שכזה חייבים ללמוד וללמד כיצד יש לפעול כדי להגן על נחשים ועל תושבי הבית שלא רגילים האחד לשני ביומיום.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

הרחקת נחשים במרכז

שומרים על חיות הבית

הדבר הראשון שאותו צריכים להבין הוא כי נחשים אוהבים לאכול ציפורים ומכרסמים. לכן, אם מדובר בבני אדם אשר מגדלים להם להנאתם את אחד מאלה או שניהם בתור תחביב, צריכים לדעת גם כיצד לשמור על החיות הללו מפני הטורפים הטבעיים שלהם, כמו חתולים או נחשים.

במקרה של נחשים הם מסתמכים על חוש הריח המפותח שלהם, ולפי חוש זה הם יכולים לזהות את הארוחה הבאה שלהם ממרחקים. לכן, ניקיון קפדני של אזור המחיה של החיות הללו יעשה את כל הנדרש מהבחינה של הורדת רמת הריח אל המינימום האפשרי לצד הרחקת נחשים במרכז, ובכך הנחש ייאלץ לחפש לו אחר מקור של ריח אחר עבור הארוחה וחיות המחמד יישארו ללא חשש מפני נחשים כאשר הם נותרים בכלובים סגורים.

קוראים ללוכד מוסמך

אולי כאשר יש מזיק קטן כמו ג'וק או נמלה יודעים לרסס את הבית ולהרוג את זה החרק הקטן ללא יותר מידי מורא, אולם כאשר מדובר בנחש צריכים לנקוט בפעולה שונה לגמרי, ולא להיכנע אל אינסטינקט הבריחה או התקיפה שיכול רק לגרום לתוצאות לא טובות מבחינת האדם והנחש גם כן.

הדבר הטבעי שצריכים לעשות כאשר נתקלים בנחש הוא דווקא לא לזוז ולהניח לנחש לזחול הלאה אל עבר המקום שאליו הוא זוחל. תוך כדי שמירה על קשר עין עם הנחש מבצעים הרחקת נחשים במרכז עם מרחיק נחשים מקצועי אשר כבר יודע היטב כיצד ללכוד את הנחש תוך הבנה מעמיקה אם זהו נחש ארסי או נחש מסוג אחר.

במידה ואכן קרה שנחש הכיש את האדם שנמצא לידו צריכים שלא להיכנס אל פאניקה, לא לזוז, לקבע את המקום שבו הכיש הנחש ולהזמין שירותי רפואה דחופה על מנת לקבל טיפול. מצב של מנוחה מלאה חשוב על מנת שלא להזרים את הארס אל כל הגוף במהירות, וכך עד אשר נעשה ברור כי זהו מקרה שמצריך נסיוב, מקבלים את הטיפול הנכון והחשוב.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

סגירת תפריט