נחש בחצר במרכז

אדם יכול ליצור פחד מכל סוג של חיה. יש אנשים שאפילו מסוגלים לקפוץ בפחד אמתית ליד חתלתול ביתי קטן ונחמד. אחד הפחדים היותר נפוצים הם דווקא מנחש, למרות שנחשים הם כאלה שלא מחפשים אחר בני האדם אלא מעדיפים יותר סוגים שונים של מכרסמים בתור הארוחה הבאה שתשביע אותם.

אם נחש מכיש בני אדם זה מפני שהדרכים של שני אלה הצטלבו להם ומאותו הרגע והלאה זו שאלה של צורת פעולה שבה יכול הנחש להמשיך לדרכו או להרגיש מאוים לאחר תקיפה על ידי האדם שתסתיים ברוב המקרים עם הצורך של הנחש להגן על עצמו על ידי הכשה. רגע לפני הכשה כדאי להכיר את הסוגים של הנחשים הנפוצים בארץ, ולהבין כי נחש בחצר במרכז יכול להיות גדול ולא ארסי בכלל, או קטן מידות ודי מסוכן.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

נחש בחצר

הנחש הפופולארי באזור המרכז

למרבה הדאגה של כל אדם אשר נמצא ביישוב במרכז, דווקא הנחש המסוכן והמוכר בשם צפע הוא כזה אשר מאוד אוהב להיות באזורים מיושבים ולא מחפש בהכרח אחר מקום שהוא כפרי ומיוער. הוא אחד מן הנחשים היותר גדולים שקיימים בארץ ישראל, והא נמצא בכל רחבי הארץ כך שגם אם גרים בתל אביב עדיין יכולים להיפגש עם נחש בחצר במרכז מסוג זה גם אם ממש לא מעוניינים בכך.

נחש צפע יהיה בדרך כלל באזורים הכי אהובים עליו, ואם קיימת חצר, הוא קרוב לוודאי כבר ימצא מקום של מסתור בה. אם זו חצר שבה יש נוכחות נאה של מכרסמים וציפורים, הנחש יאתר את הריח של אלה ממרחק, ויחפש אחר הארוחה הבאה שלו באזור של אותה החצר, ואם יש מקום שבו קיימת צמחייה נעימה שבה הוא יכול להסתתר בשלווה עד הארוחה הבאה, קרוב לוודאי ששם הוא כרגע נמצא.

עושים פעולות של מנע

איך בדיוק יכולים שלא למשוך נחש קטן אל החצר האהובה שבה רוצים להרגיש הכי נינוחים ולא עם חשש מפני הלא נודע? פשוט טורחים להכין אותה בצורה שלא תהיה מוקד של משיכה לנחשים על ידי ניקיון של ערמות של צמחיה בצורה מהירה. כל מקום שבו יש גזם שנמצא באופן הזה למשך של תקופה הנחש כבר יאמץ אותו בתור הבית הנעים שלו עד לרגע של פעולה.

אם ישנן חיות של מחמד כמו אוגרים או ציפורים בכלוב, יש לוודא כי מנקים היטב את הכלובים הללו על מנת שהריח של אלה לא יהיה בולט ויביא את הנחש אל עבר מקור שמבחינתו הוא נהדר עבור הבטן הרעבה.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

סגירת תפריט