נחש בבית במרכז

כל קיץ זה קורה מחדש. הנחשים אשר היו עסוקים בתרדמת של שנת חורף עמוקה מתעוררים ממקום רבצם ומתחילים לטייל בעקבות הארוחה שתחזיר להם את כל האנרגיה שכבר אבדה. זה טבעי כי נחש יחפש לעצמו אחר אוכל בצורה האהובה עליו, אבל הבעיה מתחילה כאשר הנחשים הללו נכנסים אל הבתים באזורים מיושבים ויכולים להביא אל מצבים שמאוד מסוכנים לנחש ולאדם שפגש אותם.

הנחש הוא חיה מאוד זריזה, אשר יכולה להכיש אדם שאפילו עוד לא הבחין בו בכלל, ולכן זה חשוב מאוד לדעת מבעוד מועד כיצד יש לנהוג כאשר מגלים כי קיים נחש בסביבה של הבית, ועוד יותר מה חשוב לא לעשות על מנת להימנע ממצב שבו פוגעים בנחש בבית במרכז כאשר הוא בכלל לא ארסי.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

 

נחשי ארץ ישראל

קודם כל זה חשוב מאוד להבין כי ארץ ישראל היא לא מקור עתיר בסוגים של נחשים, ולמעשה מתוך אלפי זנים של נחשים בארץ ישראל הקטנה ישנם רק כארבעים בסך הכל. מתוך הכמות הזו אשר עדיין נראית בתור גדולה, מדובר אך ורק בתשעה סוגים של נחשים אשר הם ארסיים ומסוכנים ברמה כזו או אחרת לבני האדם.

למידע על סוגי הנחשים בישראל:

זעמן אוכפיםזה מספיק להכיר את אלה על מנת להבין האם נמצאים במצב שיכול להיות מסוכן, או רק מול נחש לא ארסי שאולי יכול להכיש על מנת להגן על עצמו אבל לא צריך להבהיל בצורה יוצאת מן הכלל. קריאה מהירה של לוכד נחשים במידה ויש מספר מוכר או התקשרות אל מוקד העירוני תסיים את הסצנה עם לכידה, כאשר זה חשוב מאוד שלא לנסות ללכוד או להרוג נחש בבית במרכז שנמצא משוטט באופן מבהיל.

נחש בבית – מה עושים?

מה בדיוק צריכים לעשות בסיטואציה לא נעימה של נחש שנמצא בבית? כאמור, דבר ראשון מתקשרים אל המוקד העירוני אלא אם ישנו מספר מהיר ללוכד של נחשים בטלפון הנייד. לא צריכים לתקוף את הנחש כי הוא רק יפעל בצורה של הכשה על מנת להגן על עצמו, רק צריכים לעקוב אחר המקום שאליו הוא זוחל על מנת שהלוכד ידע לאתר אותו במהרה וללכוד אותו בצורה נטולת סכנה.

זה חשוב להבין כי נחשים לא נכנסים בצורה רגילה אל הבית עצמו אלא אם הם זוחלים בעקבות משהו שמשך אותם לשם מלכתחילה. לכן, לא להשאיר פתחים במקומות שבהם ידוע כי נמצאים נחשים, לא להשאיר בשר בצורה פתוחה שמושכת נחש אל הארוחה ולהקפיד לנקות מקומות של חיות מחמד כמו מכרסמים וציפורים שאותם נחשים אוהבים לזלול בכל קיץ מחדש.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

סגירת תפריט