הרחקה ומניעה: מקומות סביב הבית שנחשים אוהבים לנוח בהם

הרחקה ומניעה: מקומות סביב הבית שנחשים אוהבים לנוח בהם

נחשים הם מסוג האורחים שהדיירים מעדיפים שלא יגיעו לקרבת ביתם. כדי להיערך כראוי לכך יש לבצע כמה פעולות בסביבת הבית.

הימצאותו של נחש בסביבת המגורים היא מפחידה כל אדם ובמיוחד ילדים קטנים ולכן יש למנוע סכנה זו במיוחד בעונות שבהם נצפים יותר ויותר נחשים.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

הבנייה באזורים שונים של הארץ גורמת לנחשים לצאת ממקום מחבואם ולחפש סביבה חדשה שבו יוכלו למצוא מזון ולכן הם מגיעים למתחמי מגורים לעתים תכופות יותר ובמקרים חריגים גם נכנסים לתוך בתי המגורים.

רוב הנחשים בישראל אינם ארסיים אך קיימים גם כמה זנים ארסיים כמו צפע שנראו גם באזורים שיש בהם אוכלוסייה.

ניקיון השטח סביב הבית

רוב סוגי הנחשים מתחבאים במשך רוב שעות היום במחילות ולכן חשוב לסתום חורים קיימים וכניסה לצנרות ולצקת בטון בכמה מקומות אפשריים בסביבת הבית וכך למנוע את מקומות המסתור הללו עבורם.

הנחשים נוהגים להתחבא בין פריטים שונים המונחים בחצר או בגינה כמו לדוגמה רהיטים ישנים, גזעי עצים שנכרתו, פסולת גינה ועוד. זו הסיבה שחשוב מאד לפנות את כל האשפה הזו ולדאוג שרכבי העירייה יפנו אותה בימים הרלוונטיים כך שהחצרות יהיו נקיות לחלוטין.

אם קיימת צמחייה עבותה בגינה או סביב לה, אם גדלו הרבה מאד עשבים שוטים בכל רחבי הגינה, גם שם הנחשים עלולים להתחבא ולכן מומלץ לגזום את הצמחייה, לדלל אותה וכך יהיה לנחשים קשה הרבה יותר להתחבא אם הם יחושו שההסתתרות שלהם אינה מושלמת וכך לא כל גופם יצליח להסתתר מאחורי הצמחים.

קיומה של פסולת אורגנית על המדרכה או בחצר כמו שאריות מזון, תיצור מצב שהנחש יישאר בשטח ייהנה מהמזון ומהעכברים והחולדות המגיעים לאכול את הפסולת האורגנית. לכן גם השטח הזה צריך להיות נקי משאריות ויש לפנות את כל הפסולת לפחי האשפה.

אם קיימים עכברים רבים באזור המגורים מומלץ לבצע ריסוס ייעודי על ידי מדביר מנוסה כך שלא יהיו עכברים או חולדות בקרבת מקום. למידע נוסף על לוכד חולדות.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן