עונת הנחשים בפתח, פעולות בסיסיות שמומלץ להכיר

עונת הנחשים בפתח, פעולות בסיסיות שמומלץ להכיר

נחשים הן חיות שמרתיעות מאד את הציבור ובמיוחד את המשפחות המתגוררות בבתים פרטיים עקב החשש מהגעתם של נחשים לחצר ולקרבת הבית.

פעולות המונעות את הגעתם של הנחשים לגינות הפרטיות

כדי למנוע את הגעתם של הנחשים לגינות חשוב להכיר את אורח החיים של הנחשים וכך להיערך כראוי. אחת התכונות הדומיננטיות של הנחשים היא העובדה שהם מסתתרים במקומות מסתור שונים כדי שלא יגלו אותם ורק כשהם מזהים טרף קל הם קופצים עליו בהפתעה ואוכלים אותו.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

כשאין מקומות מסתור רלוונטיים אין לנחשים ברירה והם מחפשים מקומות אחרים להסתתר בהם. זו הסיבה שבעלי בתים רבים מנקים לקראת הקיץ את החצרות מחפצים כמו ריהוט ישן, גזמי עץ, אשפה ופריטים ישנים שאין בהם צורך, אך הם יכולים להיות מקומות נפלאים עבור הנחשים.

בעלי הבתים עושים מבצע רחב היקף וגוזמים את כל העשבים השוטים כך שהנחשים לא יסתתרו בין הצמחייה העבותה וכך לא ייראו על ידי העוברים והשבים. גם את הדשא שצומח לגובה חותכים לגובה נמוך כדי שלא יהיו בו שכבות שיאפשרו לנחש להתחבא בין העלים הירוקים הסבוכים.

במהלך ניקיון החצר מסלקים שאריות של פסולת, מזון, קופסאות, עצמות וכל פרט אורגני שהנחש יאהב ויעדיף להישאר בקרבת מקום.

עכברים וחיות נוספות ממשפחת המכרסמים הם האוכל המועדף על נחשים רבים. ריסוס מאסיבי ייעודי נגד המכרסמים אחת לתקופה, ירחיק אותם מסביבת הבית וכך הנחש לא ימצא טרף וינוע למקומות אחרים.

מתחת לבתים רבים קיימים פתחים ומחילות. עבור נחשים אלו מקומות מצוינים עבור התחפרות והסתתרות לעתים במשך פרקי זמן ארוכים ולכן כדאי מעת לעת לאטום פתחים מסוג זה באמצעות יציקת בטון וכך למנוע את חדירתו של הנחש לכל האזורים החוליים מתחת לבית כיוון שבדרך זו הוא עלול להגיע גם בסמוך לבני המשפחה וליצור פחד מיותר.

מכשיר גלי קול

אפשר לרכוש את המכשיר החדש המשדר גלי קול ברחבי החצר והגינה. תהודה מתמשכת או קצבית זו מפחידה את הנחשים והם מתרחקים מהמקום.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן