נחש בבית – מה עושים?

נחש בבית – מה עושים?

אחד הפחדים הגדולים ביותר הוא למצוא אצלך בתוך הבית נחש. זה מלחיץ וגורם לרוב האנשים לאבד את העשתונות. חשוב להשתדל לשמור על קור רוח ולבצע כמה מהלכים כדי להגן על דיירי הבית.

נחש בבית מה עושים

נחש שמרגיש מאוים עלול לתקוף ולכן יש לסגת מהמקום בתנועות איטיות ועדינות כיוון שכל תנועה חדה עלולה לגרום לתקיפה של הנחש הנובעת מהעובדה שהוא רוצה להגן על עצמו.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

לא כל הנחשים הם ארסיים ומסוכנים אך בכל מקרה לא לוקחים סיכונים ורצוי להתרחק אט אט מהמקום אך עם זאת, להיות עם הנחש בקשר עין כדי לדעת מה מיקומו.

במקביל יש להזעיק לוכד נחשים מקצועי שיגיע בהקדם וילכוד את הנחש. לוכד הנחשים הוא בעל רקע עשיר בתחום זה, הוא למד אותו ויש לו הסמכה לעסוק בתחום מסוכן זה. אסור לנסות לפגוע בנחש או להרוג אותו כיוון שנחש הוא חית בר מוגנת. חשוב לעדכן טלפונית את לוכד הנחשים מהי נראותו של הנחש כדי שהוא יגיע למסקנה ראשונית באיזה סוג נחש מדובר ואם הוא ארסי / מסוכן או לא ואם אפשר, רצוי לצלם אותו, מדובר במידע אקוטי עבור לוכד הנחשים.

בהגיע איש המקצוע לשטח הוא מבצע סריקות במקום שבו נראה הנחש לאחרונה, בשיטות ייחודיות הוא מנסה לאתר אותו במקום שבו שהה לאחרונה או בקרבת מקום. זו משימה לא קלה, לעיתים מצליחים לגלות אותו ולעתים לא.

אם הדיירים הצליחו לסגת מהמקום אך סגרו את הנחש בחדר, יהיה הרבה יותר קל לתפוס אותו.

סביבה נקייה מנחשים

נחשים נוהגים להתחבא בבניינים ישנים בקומות הקרקע, בין מחסנים, גרוטאות, צמחיה, ענפים יבשים וסלעים כיוון שביניהם מסתתרים גם מכרסמים שאותם הם רוצים לאכול . ניקוי השטח מכל החפצים הללו לא יאפשר לנחשים להימצא בו כי אין בו מקומות מסתור. הנחשים מעדיפים קרבה לקרקע ואם נכנסו לבית, זו טעות שלהם. קרו מקרים שהם נכנסו דרך הצנרת של קווי החשמל ולכן רצוי לאטום אותה באמצעות קצף איטום שימנע את חדירתם.

התנהגות במקרה של הכשה של נחש

חשוב להגיע במהירות האפשרית לבית חולים כדי לקבל נסיוב נגדי אם מדובר בנחש ארסי. אפקט ההכשה קורה באופן מאד מהיר ולכן כל דקה חשובה.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן