יש חתולים אין נחשים – היש אמת בדבר

יש חתולים אין נחשים – היש אמת בדבר

הימצאותם של חתולים במיקומים גאוגרפיים שונים שיש בהם גם נחשים, יכולה להפחית בכמותם של הנחשים בסמוך למתחמי המגורים וגם להגן על הציבור כשמתגלה נחש.

אוכל לנחשים

הנחשים הרעבים זוחלים במחילות ובין גרוטאות וצמחיה כדי לחפש מזון. המזון האהוב על הנחשים הוא חיות ממשפחת המכרסמים כמו עכברים וחולדות ואותם הם מחפשים בכל מקום.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

אם מדובר בסביבה שיש בה חתולים רבים, הם כבר דואגים להעלים את המכרסמים וכך נוצר מצב שהנחשים אינם מוצאים מזון ובלית ברירה נודדים לסביבת מגורים אחרת. החתולים עוזרים בדרך זו לבני האדם ומרחיקים את הנחשים לאזורים אחרים.

חתולים המגנים על יושבי הבית

אם חתולי בית המפתחים יחסי גומלין עם בני הבית, נתקלים בנחש בחצר הבית, הם מקיפים אותו מכל עבר ואינם מאפשרים לו להמשיך בזחילתו לשום כיוון. ההתנהגות הייחודית במקרים הללו מעוררת את תשומת לבם של בני הבית שמבינים את מהות המקרה ומזעיקים במהירות לוכד נחשים אשר תופס את הנחש ומרחיק אותו מהמקום.

הנחשים נרתעים מהחתולים עקב סיבות שונות ולכן במקרים הללו החתולים דואגים שלא יהיו נחשים בסביבה בה גם הם ובני האדם נמצאים.

יש חתולים אין נחשים – היש אמת בדבר

הגנה מפני הגעת נחשים

הנחשים ובעיקר הארסיים שבהם הם גורמים מסוכן מאד שיוצאים במיוחד בהגעת החודשים החמים ממחילותיהם כדי לחפש טרף וזיווגים, השעות המסוכנות ביותר הן שעות הערב המוקדמות. כדי לצמצם מפגשים העלולים באסונות, חשוב לגזום את כל העשבייה הקיימת, לזרוק גרוטאות מהחצרות כדי לא ליצור מקומות מחבוא עבור הנחשים שמסתתרים בכל מקום אפשרי כולל מתחת לאבנים ולסלעים.

הנחשים ערוכים לכל תרחיש, הם משמיעים קולות ונעים בתנועתיות מאיימת כדי להרחיק את בני האדם ורק כשאין להם ברירה והם חשים מאוימים הם תוקפים כאקט של הגנה עצמית.

החתולים בסביבת המגורים

בטבע הפראי אין הרבה חתולים, אך כשמדובר בסביבה אורבנית יש בדרך כלל חתולים רבים ואין ספק שהם אלה שמקטינים באופן משמעותי את כמות הנחשים שמעדיפים לא להיתקל בחתולים ובמקום זאת הם זוחלים לאזורים אחרים.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן