לוכד נחשים 24 שעות ביממה

לוכד נחשים 24 שעות ביממה

מקצוע כמו לוכד נחשים הוא סוג מקצוע שצריכים להיות בו זמינים 24 שעות ביממה ובכל יום כיוון שאי אפשר לדעת מתי יגיע נחש לסביבה זו או אחרת.

לוכד נחשים אמור להיות מוכן לכל תרחיש ומרגע הקריאה עד רגע ההגעה ליעד אמור לחלוף הזמן הקצר ביותר. הימצאותו של נחש בקרבת הבית גורמת לפחד רב ולכן עצם הגעתו של לוכד הנחשים יוצרת רוגע מסוים ובני הבית יודעים שמעתה ואילך הנושא הוא בטיפולו והוא יעשה כל מאמץ לאתר את הנחש.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

לוכד נחשים 24 שעות

מקצוע מחייב כמו לוכד נחשים מקביל למקצוע של מציל חיים. הדיירים נמצאים בסכנת חיים אם מדובר בנחש ארסי והאימה הרבה האופפת אותם גם אם מדובר בנחש לא ארסי, מובנת לחלוטין והם רוצים רק שהנחש יימצא ושהסאגה הזו תסתיים.

הציוד הדרוש ללוכד הנחשים הכולל כלי עבודה וציוד לאחסנת הנחש אם יימצא, בגדי עבודה ומגן נמצאים כל הזמן במכונית ועם קבלת הקריאה, לוכד הנחשים רץ לרכב ויוצא בנסיעה מהירה לאזור שבו נראה הנחש.

מקומות מסתור של הנחשים

העבודה המאומצת שלו כוללת בדיקה של כל השטח סביב הבית, בדיקת מקומות שעלולים להיות מקומות מסתור עקב הנוחות שלהם, אדמה שאפשר להתחפר בה, רהיטים ישנים, גרוטאות שונות וצמחיה עבותה.

לוכד הנחשים מזיז בעדינות את הפריטים הללו כדי לבחון את האפשרות שהנחש יחוש שמישהו מתקרב ולכן יברח מהמחבוא ואז ייתפס. רוב הנחשים אינם מעוניינים במגע עם בני אדם והם מעדיפים לברוח. גם המקרים שבהם הם מכישים נובעים מהגנה עצמית.

עבודתו של לוכד הנחשים

לוכד נחשים מקצועי שעבר הכשרה מקצועית ומכיר את כל זני הנחשים החיים בישראל, בודק את כל סביבת המגורים. את הסביבה הקרובה ואת הרדיוס המרוחק יותר כדי למצוא אותו או לחילופין כדי להיות בטוח שהוא זחל מהמקום ואינו יוצר סכנה בהימצאותו בסביבת המגורים.

אפשר לחפש עקבות של נחשים וראיות אחרות שיובילו למסקנות אם הוא עדיין בשטח או ברח לאזורי צמחיה הנמצאים בקרבת מקום.

נחשים – חיות בר מוגנות

למרות תחושת הסכנה אסור להרוג נחשים כיוון שהן חיות בר מוגנות, מומלץ לרוץ ולהסתתר במקום בטוח. כשהנחש לא יחוש סכנה הוא בדרך כלל לא ירדוף אחרי האדם כי אינו שש להיתקל בו.

מבחינתו ברגע שהסכנה חולפת הוא חוזר לענייניו, מחפש טרף ומקום מחבוא להמשך היום והלילה.

היתקלות עם נחש הגוררת הכשה

מפגש קרוב עם נחש, שיצר פחד ואימה הן אצל האדם והן אצל הנחש והסתיים בהכשה הוא מצב חרום כיוון שאי אפשר לדעת אם מדובר בנחש ארסי ועד כמה הארס שלו מסוכן. חשוב, אם ניתן לצלם את הנחש ואם אפשר לתפוס אותו. יש לקרוא לשירותי החירום כמו מגן דוד אדום ולהסיע את הנפגע המוכש במהירות לבית החולים. אם מדובר בחומר ארסי, כל דקה היא אקוטית.

על פי התמונה או הנחש עצמו יזהה הצוות הרפואי איזה סוג נחש מדובר ויחליט על דרך הפעולה. קיימים סוגי נחשים שקיים בבית חולים נסיוב נוגד שהחדרתו לגוף תפחית במידה רבה את הסכנה.

אם מדובר בנחש שאינו ארסי מדובר בדרך כלל בפגיעות חיצוניות, חלקן כואבות, צורבות ולא נעימות אך הן לא מסוכנות וחולפות תוך פרק זמן קצר.

תנו ללוכדי הנחשים לבצע את מלאכתם

הם המקצוענים והם מכירים את כל הדרכים הפתלתלות ואת התכסיסים שבהם משתמשים הנחשים. אדם ללא רקע בתחום זה עלול לסכן מאד את עצמו ואת משפחתו ולכן עדיף שיתרחק מהמקום ולא יגיע למגע או עימות עם הנחש ובטח שלא ינסה להרוג אותו!

הזמינו לוכד נחשים 24 שעות ביממה!

עוד יעניין אתכם:

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן