מקומות מפתיעים בבתים שנמצאו בהם נחשים

מקומות מפתיעים בבתים שנמצאו בהם נחשים

להיתקל בתוך הבית בנחש, במיוחד אם מדובר בנחש ארסי זה סרט רע לכל הדעות. במחקר שנערך לאחרונה התגלה כי הנחשים נוטים להתקרב יותר לאזורי מגורים, כיוון ששם הם יכולים בקלות רבה יחסית למצוא מזון.

נחש בתוך בתים

בשנים האחרונות קרו כמה מקרים שבהם התגלו נחשים במקומות מאד מוזרים בתוך הבית עקב נסיבות שונות ומשונות.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

לדוגמה, התגלה נחש צפע על המיטה בדירה בתל אביב הממוקמת בקומה השנייה או השלישית. מכיוון שנחשים אינם מסוגלים לטפס לגובה הסתבר כי הנחש עבר דירה עם הארגזים והתכולה. כפי הנראה הוא הסתתר בתוך התנור או באחד הארגזים וכשהיה רעב יצא כדי לחפש מזון.

מקרה אחר הוא נחש שהתחבא בארון הבגדים, גם הוא הגיע כנראה הבית בדרך משונה משלו.

עליית הגג, המרפסת או המחסן, במיוחד אם יש בהם אי סדר והם כוללים הרבה חפצים ישנים, אלו מקומות מסתור נפלאים עבור הנחשים.

נחשים רבים התגלו בחדרי השירותים, בתוך האסלה או הצנרת. כפי הנראה הם נכנסו דרך נקודת הקצה של הצינור וזחלו פנימה עד שהגיעו לאסלה. מחזה נדיר מפתיע ומפחיד מאד לפתוח את האסלה ולראות נחש היושב בחלק התחתון או יוצא ממנה החוצה וזוחל ברחבי חדר הרחצה או על הכיור.

לא מכבר התגלה נחש שהתחבא בין שתי מטריות פתוחות באחד הבתים, אחר נתפס בתוך שואב אבק בעת פעולת היניקה.

מקרים נוספים הם הנחשים המסתתרים בתוך פריטי מזון. בשנים האחרונות היו לפחות שני מקרים שבהם לקוחות רכשו בסופרמרקט שקיות סגורות שהכילו חסה או עלי מנגולד וכשהגיעו הביתה הסתבר שבתוך השקית היה גם נחש שחדר פנימה כנראה בעת הסעת הארגזים מבית האריזה לסופרמרקט.

בימים חמים נתקלים לא אחת בנחשים מסוגים שונים ובכל הגדלים המסתובבים בחצרות, בגינות, בין הצמחייה כדי לחפש מזון. הנחשים נראים גם בתוך רכבים, יוצאים ממכסי המנוע ומנקודות נוספות שבהן הם התחבאו.

בכל מקרה שמוצאים נחש בבית, יש לקרוא ללוכד נחשים מוסמך שיתפוס את הנחש בדרכים מתוחכמות ויחזיר אותו לטבע.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן