מצעד בעלי החיים שמרחיקים נחשים

מצעד בעלי החיים שמרחיקים נחשים

נחשים אינם רצויים בסביבת מגורים ובמיוחד כשהילדים מסתובבים בחצרות ולכן יש לעשות כל שניתן כדי להרחיק אותם מהאזור.

בעלי חיים שמרחיקים נחשים 

החתולים מסייעים בתחום זה כיון שהם אוכלים עכברים ומכרסמים אחרים. הנחשים מחפשים טרף קל כמו מכרסמים שונים וכשאינם מוצאים אותם הם מתרחקים מהמקום.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

אם חתולים מזהים את הימצאותו של נחש בגינת הבית, הם מתאמים את הפעולה ביניהם וכמה חתולים מקיפים אותו מכיוונים שונים. הם יוצרים מצב שאין לו לאן להימלט, הוא קופא על מקומו והחתולים נשארים במקומם ואינם נעים.

מי שמכיר את ההתנהלות הזו של החתולים, מבין מיד את הסיטואציה ולכן קורא ללוכד נחשים כדי שיגיע במהירות ויתפוס את הנחש.

במקרה מסוג זה, לוכד הנחשים יעביר את הנחש בזהירות לקופסה מיוחדת הנמצאת ברכב שלו ויסיע אותו לחורשה או לשמורת טבע קרובה. שם הוא ישחרר אותו לחופשי כיוון שהנחש הוא חית בר מוגנת ולכן הריגתו היא עבירה על החוק. המקרה היחיד שמאפשר הריגה הוא אם קיימת סכנת חיים לאדם ולכן הוא יורה בו כדי להציל אותו מהכשה מסוכנת. מדובר במקרים חריגים בלבד. 

הרחקת נחשים בדרכים אחרות 

כדי שנחשים לא יתקרבו הביתה, רצוי לפנות מחסנים מפסולת לא רצויה, לפנות ריהוט ישן וגרוטאות לשפוך זבל וחומרים אורגניים שונים שאין בהם צורך. 

בדרך זו מונעים מהנחש להתחבא בין הגרוטאות הישנות וכשאין לו היכן להתחבא הוא זוחל למקומות אחרים. גם דשא קצוץ בגובה נמוך וצמחיה סבוכה שקוצצה, אינם מותירים לו מקום להסתתר והוא ממשיך בדרכו.

מומלץ לבדוק בהיקף הבית ולחפש מחילות אשר בהם מסתתרים עכברים, מכרסמים נוספים או נחשים. אם קיימות מחילות חשוב לסתום את פתחיהם על ידי יציקת בטון וכך הם לא יוכלו להגיע לקרבת הבית. 

מכשור חדשני המבוסס על גלי קול

הנחש אוהב להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לגחונו. רבים מתקינים בגינה מכשיר שיוצר רטט כשהוא מרגיש שבעל חיים כמו נחש מתקרב לבית. הנחש חש ברטט והתחושה אינו נעימה עבורו הוא חש במצוקה ולכן בורח מהמקום. 

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן