מהי תעודת לוכד נחשים

מהי תעודת לוכד נחשים

מי שרוצה לעסוק בתחום לכידת הנחשים מחויב לעבור לשם כך הכשרה ייעודית. קיימות כמה מכללות שאפשר ללמוד בהן קורס מקצועי מקיף ללכידת נחשים.

מדובר בקורס מאתגר המיידע את הלומדים בו בדבר הסכנות הרבות האורבות להם מדי יום כשהם מחפשים או תופסים נחשים.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

לוכדי נחשים הם אנשים אמיצים המודעים לסכנות הרבות הכרוכות בעבודה עם נחשים אך למרות זאת הם עוברים את ההכשרה, צולחים את המבחנים וכך יכולים לעסוק במקצוע זה.

קורס לוכדי נחשים

הקורס מועבר על ידי נציגי רשות הטבע והגנים מקיף את כל נושא הנחשים על סוגיהם השונים, התנהלותם ודרך ההתנהלות הנכונה של בני האדם מולם.

בתום הלימודים ולאחר קבלת ציון עובר במבחנים, יקבלו הבוגרים תעודה המאשרת להם לעסוק בתחום זה. כל מי שעוסק בכך ללא רישיון גם מסכן את עצמו כיוון שאין לו די ידע וניסיון וגם עובר על החוק כיוון שמי שלא למד בקורס זה אסור לו לעסוק בתחום זה כלל.

במהלך הקורס הסטודנטים עוברים תרגולים עם נחשים אמתיים כדי לסגל את ההתנהגות הנכונה מול החיה הזריזה.

המגוון של נושאי הלימוד בקורס לכידת הנחשים

מי שנרשם לקורס, לומד גם את כל הקשור להכשת נחש, המנגנון שאותו מפעיל הנחש והמסוכנות של הארס. לומדים כללים מחמירים של בטיחות בעבודה כדי שהלוכדים לא יגיעו למצבים שבהם הנחש המסוכן עלול להכיש אותם.

כמו כן הם לומדים עזרה ראשונה, פרטים על ההתנהלות המהירה שיש לבצע במקרה של הכשת נחש. כל דקה של עיכוב עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולכן יש להגיע במהירות לבית החולים, להראות לצוות הרפואי את תמונת הנחש ועל פיה יבוצע הטיפול המידי.

נחש – חית בר מוגנת

במקרה של סיכון, לוכד הנחשים תופס את הנחש וכולא אותו בכלוב מיוחד. מדובר בהליך קצר כיוון שלוכד הנחשים מסיע את הנחש לטבע ובמקום המתאים ביותר כמו שמורת טבע הוא משחרר אותו לחופשי.

תעודת לוכד נחשים

תנופת בנייה הרחיקה נחשים רבים ממקום מחייתם ואילצה אותם לנדוד לכיוונים חדשים. הם מעדיפים להישאר בצמחיה עבותה או ליד גרוטאות, אדמה נעימה ולא סלעית שאפשר להתחפר בה.

לאור הכמות הגדולה של הנחשים שנחשפה לציבור במקומות שונים עודדה רשות הטבע והגנים אנשי מקצוע העוסקים בהדברה וגם אחרים ללמוד תחום זה כך שיהיו מספיק לוכדי נחשים בכל רחבי הארץ.

הקורס המקצועי מעניק ידע רב וניסיון מעשי לכל הסטודנטים ורק מי שעובר את המבחן זכאי לקבלת תעודת לוכד נחשים והוא מורשה לעסוק בכך.

כל אדם אחר שאין ברשותו תעודה כזו חל עליו איסור ללכוד נחשים לאור חוסר הידע שלו והמסוכנות הרבה של חלק מהנחשים.

לוכד נחשים נושא את התעודה כל העת בארנקו כדי שהלקוח ידע שמגיע אדם מוסמך המורשה לטפל בנחשים.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן