לוכד נחשים מומלץ – כיצד מוצאים אותו

לוכד נחשים מומלץ – כיצד מוצאים אותו

לוכד נחשים כמו כל איש מקצוע מפרסם את עצמו באמצעי המדיה השונים. לאור המקצוע הייחודי כדאי לקבל עליו חוות דעת מחברים או בני משפחה שהשתמשו בשירותיו.

מי שגר באזורים שבהם נראים פה ושם נחשים, כבר מכיר לוכדי נחשים שהגיעו אליו או לשכניו כך שאם קורה מקרה חריג ונחש מסתובב בחצר, הוא יודע מיד למי להתקשר.

לוכד נחשים? בלי פאניקה! כל מה שצריך זה לחייג: 052-9095321

פחות לחוץ? אפשר גם להשאיר פרטים ואדאג לחזור אליך

הגעת נחשים לאזורי מגורים

הבניינים הרבים הצומחים בשנים האחרונות בכל מקום, מקטינים את שטח המחייה של חיות הבר ובתוכם גם הנחשים השונים. הם יוצאים מהמחילות וממקומות מחבואם ומחפשים פינות מסתור חדשות. זו הסיבה שהם נראים יותר ויותר בסמוך לשכונות מגורים.

נחשים ארסיים

רק חלק קטן של הנחשים הם ארסיים אך הדבר משפיע על התדמית של חיה זו וקיימת רתיעה טבעית מסוג זה של בעל חיים.

זו הסיבה שיש להזמין רק לוכד נחשים מקצועי, בעל ידע וניסיון רב היודע איך לחפש את הנחש, מודע לאופן ההתנהלות היום יומי שלו וכך יכול למצוא בקלות את המקומות שיהיו אהובים עליו, איך ללכוד אותו ומה לעשות אתו לאחר התפיסה כיוון שמדבר בחיית בר מוגנת.

לוכד נחשים

לוכד נחשים מוסמך הוא אדם שעבר הכשרה ברשות הטבע והגנים. הוא למד תחום זה על כל רבדיו ובתום הלימודים עבר בהצלחה את המבחן התיאורטי והמעשי. רק לוכד מוסמך המגיע עם הציוד הנכון והלובש בגדי עבודה הכוללים מגן כך שלא ייפגע מהנחש, ערוך כיאות לביצוע המשימה.

אם אתם יודעים את שמו של לוכד הנחשים אפשר למצוא באינטרנט בקלות את מספר הטלפון שלו ולבקש ממנו שיגיע מידית.

אם אינכם זוכרים את שמו ואין לכם את מספר הטלפון שלו, בירור קצר אצל שכנים או חברים יפתור את הבעיה. אפשר כמובן גם לחפש בגוגל לוכד נחשים מיומן הגר יחסית קרוב אליכם כך שיוכל להגיע במהירות ולהרגיע את הרוחות.

תיאום הגעה עם לוכד נחשים

בשלב ראשון חשוב לתאם אתו מחיר וזמן הגעה בשיחת הטלפון הראשונה ולוודא כי יש לו את הניסיון הנחוץ לכך. כשהוא יגיע הוא יעשה כל מאמץ לחפש את הנחש בכל מקום. יש מקרים שהוא יצליח ויש ימים שמחובר ברירה הוא יעזוב את המקום. הנחש התחבא היטב ולמחרת יצוץ שוב או שהוא כבר ברח מהמתחם. במקרה כזה כדאי לקרוא לו שוב כדי שיחפש אותו ואולי הפעם הוא יצליח למצוא אותו. הימצאותו של נחש בסמוך למתחם המגורים מדירה שינה מעיניהם של בני המשפחה במיוחד לאור העובדה שהיו מקרים שהם נכנסו הביתה.

קראו עוד אודות מחיר לוכד נחשים.

לוכד נחשים גם מעביר ללקוחות הדרכה מה לעשות בחצר כדי שנחשים לא יתמקמו בה. חשוב לסלק גרוטאות, חפצי מתכת ישנים וכל פריט אחר שאין בו שימוש ועדיף לזרוק אותו לאתר פסולת מאושר ולא ליצור מקומות מסתור עבור הנחשים.

Snaker

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!
Snaker

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו...

Snaker

לוכד הנחשים מוסמך היעניק לכם את מעטפת השירותים האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם. ראיתם נחש? בלי פאניקה! התקשרו עכשיו ל- Snaker!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן